PORADNICTWO KARIERY DLA KAŻDEGO UCZNIA

Jesteś tu: » Strona główna » Doradztwo Zawodowe » PORADNICTWO KARIERY DLA KAŻDEGO UCZNIA

PORADNICTWO KARIERY DLA KAŻDEGO UCZNIA

Jesień w doradztwie zawodowym słynie z Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w tym roku przypada w dniach 17-23 października. Powyższe hasło oznajmia tegoroczną misję OTK. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, Młodzieżowe Centrum Kariery w Lwówku Śląskim zaprasza na spotkania indywidualne oraz grupowe z zakresu szeroko rozumianego poradnictwa zawodowego. Przez cały miesiąc październik w MCK odbywać się będą bezpłatne badania predyspozycji i zainteresowań zawodowych.

Ponadto skorzystać można z komputerowych testów kariery w skład, który wchodzą:

• test stresu egzaminacyjnego,
  • samoocena zainteresowań zawodowych,
  • w jaki sposób poznaję i organizuję świat,
  • czy lubię szkołę,
  • czy jestem asertywny,
  • czy jestem kreatywny,
  • czy jestem przedsiębiorczy?

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! ! !

Młodzieżowe Centrum Kariery powstało w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.