MŁODZIEŻOWE CENTRUM KARIERY ZAPRASZA!

Jesteś tu: » Strona główna » Doradztwo Zawodowe » MŁODZIEŻOWE CENTRUM KARIERY ZAPRASZA!

MŁODZIEŻOWE CENTRUM KARIERY ZAPRASZA!

Jeśli nie wiesz co dalej po gimnazjum, szukasz oferty edukacyjnej, chcesz uzyskać informacje o zawodach lub zbadać swoje predyspozycje zawodowe, przyjdź i sam się przekonaj z jakich usług doradztwa zawodowego możesz skorzystać. Zajęcia odbywają się w toku indywidualnym oraz grupowym. Do dyspozycji uczestników w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP znajdują się książki, czasopisma, teczki zawodoznawcze, przewodniki po zawodach, pakiety filmów szkoleniowych, a także testy kariery i gry multimedialne. Każdy uczestnik może również korzystać z komputerów stacjonarnych z podłączeniem do Internetu. Dla wszystkich przewidziane są gadżety promocyjne. Wszystkie usługi z zakresu doradztwa zawodowego świadczone są BEZPŁATNIE!!! 

GIMNAZJALISTO! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach z zakresu poznania samego siebie, rynku pracy, zakładania własnej działalności gospodarczej, akademii kreatywności i wielu innych.

 

 

GODZINY OTWARCIA: 7.45 - 15.45

MIEJSCE: ul. Szpitalna 4 (budynek starego szpitala) 59-600 Lwówek Śląski

 

KONTAKT: tel./fax 75/713-68-76

e-mail: m.niechwiadowicz@ohp.pl

 

www.dolnoslaska.ohp.pl

 

 

(Sala wykładowa)

Młodzieżowe Centrum Kariery powstało w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Opracowanie: szkolnastrona.pl