NAGRODA ZA 1 MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

Jesteś tu: » Strona główna » Aktualności » NAGRODA ZA 1 MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

NAGRODA ZA 1 MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

W dniach 8-11 maja, gdy pozostali uczniowie naszego Gimnazjum pilnie zdobywali wiedzę w murach naszej szkoły, czwórka naszych przyrodników pod opieką pani Barbary Sykały brała udział w zajęciach zorganizowanych przez Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa "Salamandra" w Myśliborzu. Pobyt ten był jedną z nagród za zajęcie I miejsca w wojewódzkim finale XVI Ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". W warsztatach tych brali także udział uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Świebodzicach oraz Gimnazjum nr 2 w Bielawie, którzy w konkursie stanęli wraz z naszymi gimnazjalistami na podium. Te cztery dni spędzone w tak doborowym towarzystwie były okazją nie tylko do udziału w ciekawych zajęciach i wycieczkach terenowych, ale także do nawiązywania nowych znajomości i integracji. Na Hanię, Olę, Gosię oraz Jacka czeka jeszcze jedna nagroda - pięciodniowy wyjazd na ogólnopolski finał konkursu, jaki odbędzie się na terenie Gór Świętokrzyskich w czerwcu. Już teraz życzymy naszej drużynie sukcesu!