LWÓWECKI FESTIWAL TALENTÓW 2017

Jesteś tu: » Strona główna » LWÓWECKI FESTIWAL TALENTÓW 2017

11 marca 2017 r.  w Lwóweckim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje do półfinałów Lwóweckiego Festiwalu Talentów. Wykonawcy w wieku od 4 do 20 lat prezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne oraz instrumentalne przed zgromadzoną publicznością.
                 Jury (Krzysztof Rogacewicz, Honorata Magdeczko-Capote, Vitalina Samostrokov) wybrało do półfinałów:
Katarzynę Karpiszyn ( Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lwówku Śl.,),
Oliwię Lipińską (Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lwówku Śl.),
Wojciecha Andrzejewskiego (Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu),
Zofię Kołodziej   (Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu),
Jakuba Półćwiartka  (Liceum Ogólnokształcące w Lwówku Śl.),
Magdaleną Zubacz  (Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śl.),
Zespół Tańca Mała Alternatywa (Szkoła Podstawowa w Giebułtowie),
Miłosza Trzeciaka  (Przedszkole nr 1 w Lwówku Śl.).
Mikołaja Bielawskiego i Darię Jakubowską.

Gimnazjum im. Jana Pawła II, Lwówecki Ośrodek Kultury, Szkoła Podstawowa nr 2 zapraszają do udziału w Lwóweckim Festiwalu Talentów.

Eliminacje zostaną przeprowadzone 11 marca 2017 r. w Lwóweckim Ośrodku Kultury od godziny 10.00

Półfinały i finały odbędą się 25 marca 2017 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 od godziny 18.00

Konkurs jest otwarty dla dzieci i młodzieży w wieku do 20 lat.

Uczestnikiem może być jedna osoba lub grupa osób (np.  zespół muzyczny, grupa taneczna itp.). Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia  oraz dostarczenie jej (wraz ze zgodą rodziców) do Lwóweckiego Ośrodka Kultury w Lwówku Śl. w nieprzekraczalnym terminie do 28 lutego 2017 r. Regulamin, karta zgłoszenia, zgoda rodziców dostępne są wśród plików do pobrania na stronie internetowej naszej szkoły.