O NAS W TELEWIZJI

Jesteś tu: » Strona główna » O NAS W TELEWIZJI

Za ponad 1,3 mln zł przy Gimnazjum im. Jana Pawła II we Lwówku Śląskim powstał najnowocześniejszy stadion lekkoatletyczny w regionie! Posiada on kompleks boisk wielofunkcyjnych. Na tym obiekcie można rozgrywać praktycznie wszystkie konkurencje lekkoatletyczne. Został otwarty w listopadzie 2014 roku. Program wyemitowała telewizja TVT.

MAMY SUPER NOWOCZESNY STADION LEKKOATLETYCZNY!
czytaj więcej

W Telewizji TVT pokazano ucznia drugiej klasy Gimnazjum im. Jana Pawła II we Lwówku Śląskim, który w maju 2014 roku został laureatem Dolnośląskiego Konkursu Historycznego Wiedzy o Rosji „Białe Noce”. Nagrodą dla Tomka Wawrykowicza będzie 10-dniowa, wakacyjna wycieczka do Sankt Petersburga, podczas której zwiedzi atrakcje turystyczne i kulturalne tego jednego z najpiękniejszych miast Europy! 

Z LWÓWECKIEGO GIMNAZJUM DO SANKT PETERSBURGA
czytaj więcej

Telewizja TVT wiosną 2014 roku zaprezentowała materiał o tym, że w Sali Mieszczańskiej lwóweckiego ratusza można było zobaczyć wystawę pod tytułem: „Jan Paweł II – Droga do świętości” oraz wysłuchać pieśni o charakterze religijnym. Inspiracją do zorganizowania wystawy była przypadająca na koniec kwietnia kanonizacja papieża Polaka. Współorganizatorem imprezy było Gimnazjum im. Jana Pawła II we Lwówku Śląskim. 

JAN PAWEŁ II - DROGA DO ŚWIĘTOŚCI I NASZE GIMNAZJUM
czytaj więcej

Telewizja TVT przygotowała specjalny materiał poświęcony ogromnej inwestycji obok Gimnazjum im. Jana Pawła II we Lwówku Śl. Rozpoczęto tutaj prace mające na celu wzniesienie najnowocześniejszego w regionie kompleksu sportowego, składającego sie z: boiska wielofunkcyjnego do piłki ręcznej z wyznaczeniem dodatkowych linii do gry w koszykówkę, siatkówkę i tenisa. Powstaną również: miejsce do skoku wzwyż, dwie bieżnie (4 - torowa o długości 200m oraz 6 - torowa sprinterskiej o długosci 100m), skocznia w dal z dwoma zeskokami, stanowiska do pchnięcia kulą, skocznia do skoku o tyczce. 

TRWA BUDOWA OBIEKTU LEKKOATLETYCZNEGO
czytaj więcej

Regionalna Telewizja TVT w listopadzie 2013 roku przygotowała materiał o Gimnazjum im. Jana Pawła II we Lwówku Śląskim, gdzie uczniowie uczestniczyli w projekcie, podczas którego dowiedzieli się, na jakiej zasadzie działa bateria, czym jest napięcie i natężenie oraz jakie znaczenie ma dla nauki elektrochemia. 

MŁODZI NAUKOWCY Z NASZEGO GIMNAZJUM
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl