Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

DRODZY RODZICE

INFORMACJE O REKRUTACJI DO

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W LWÓWKU ŚL.

ZNAJDZIECIE NA NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ

WYSTARCZY KLIKNĄĆ PONIŻSZY BANER

 ***

   W dniu 6 kwietnia br. w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się uroczysta GALA LAUREATÓW XVI edycji konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista". Z dumą pragniemy Wam donieść, że w tym roku aż dwójka naszych Gimnazjalistów dostąpiła zaszczytu udziału w tym wydarzeniu. Gosia Sykała i Wojtek Dzieżyc odebrali z rąk Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Kuratora Oświaty dyplomy uzyskania tytułu Laureata tego prestiżowego konkursu. Przypomnijmy, że Małgorzata znalazła się wśród dwudziestu najlepszych biologów Dolnego Śląska, zaś Wojtek okazał się być jednym z najlepszych fizyków naszego województwa. WIELKIE GRATULACJE!!! 

 

***

Podczas ostatniej, czternastej Gali Laureatów w pałacu Brunowie, uhonorowano najzdolniejszych uczniów naszego powiatu. Miło nam poinformować, że po raz kolejny nie mieliśmy sobie równych, zdobywając aż 17 nagród za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i artystycznych w roku szkolnym 2015/2016

* * * 

Szkolny Związek Sportowy podsumował wyniki współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2015/2016.

Pragniemy poinformować o ogromnym sukcesie Gimnazjum im. Jana Pawła II we Lwówku Śl., które zajęło 2 miejsce na Dolnym Śląsku !!! 

To największy sukces tej placówki w jej historii! Warto wspomnieć, że lwóweckie Gimnazjum (przyszła Szkoła Podstawowa Nr 1) jest jedynie szkołą ogólnodostępną z oddziałami sportowymi, a rywalizowało z prawdziwymi, dolnośląskimi potęgami. W ramach tego projektu oceniano i punktowano osiągnięcia niemal 400 gimnazjów!

Dzień Wolności

 

„(...) człowiek wolny jest nieprzewidywalny. Nie tylko dla innych. Przede wszystkim dla siebie”. Dlatego – bez zbędnych słów - złapmy pozytywnego wirusa wolności. Chociaż na chwilę, chociaż na momencik... Jak wolność, to wolność! :)

 

Dzień Wolności
czytaj więcej
  • CENNIK WYNAJMU

GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II WE LWÓWKU ŚLĄSKIM

 

CENNIK WYNAJMU HALI I SALI GIMNASTYCZNEJ

 

Hala sportowa – 60 zł za godzinę zegarową


Sala gimnastyczna – 40 zł za godzinę zegarową

 

Uwaga!!! Wynajęcie w/w obiektów jest możliwe od poniedziałku do piątku jedynie w określonych, dostępnych godzinach, po uprzednim zawarciu umowy oraz wniesieniu stosownej opłaty przelewem.


Osoba do kontaktu – Pani Teresa Trzaska, tel. 75 782 47 92 wew.  33

Opracowanie: szkolnastrona.pl