Jesteś tu: » Strona główna

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI W WIEKU OD LAT 3 DO 12

WRAZ Z RODZICAMI NA "DZIEŃ DZIECKA W JEDYNCE"

Nowo tworzona Szkoła Podstawowa nr 1 przygotowała na czwartek szereg darmowych atrakcji! Ciasta, napoje, loteria zabawek, malowanie twarzy, zabawy z bańkami, konkurencje sportowe, poszukiwanie skarbów, karaoke z muzyką disco polo, mini zumba dla dzieci, pokaz tańca nowoczesnego, kiełbaski z ogniska, robienie zwierząt z baloników, pokaz pracy ratowników medycznych... i oczywiście nagrody! Czekamy nie tylko na uczniów, którzy złożyli podania i wnioski do naszej szkoły, ale na każdego rodzica z dzieckiem z Gminy Lwówek Śląski. Imprezę robimy na jedynym w okolicy stadionie lekkoatletycznym, więc na pewno traficie bez trudu na ulicę Jana Pawła II 35 :) Uwaga! Każdy rodzic na wejściu otrzyma 5 darmowych talonów do wykorzystania na miejscu (np. za 1 talon do wyboru: los, napój, kiełbaska, kawałek ciasta...). Dodatkowe darmowe talony do zdobycia dla dzieci biorących udział w konkurencjach :)

SZANOWNI RODZICE!

OGŁASZAMY REKRUTACJĘ UZUPEŁNIAJĄCĄ DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH.

W DNIACH OD 19 CZERWCA DO 22 CZERWCA BR. DO GODZINY 15.00 W SEKRETARIACIE WYGASZANEGO GIMNAZJUM MOZNA ZŁOŻYĆ WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO.

ZAPRASZAMY :)

DRODZY RODZICE

INFORMACJE O REKRUTACJI DO

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W LWÓWKU ŚL.

ZNAJDZIECIE NA NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ

WYSTARCZY KLIKNĄĆ

XV POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

WYNIKI W ZAKŁADCE

Przypominamy, że finał XV Powiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych odbędzie się 27 maja 2017 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II we Lwówku Śl. zgodnie z programem:
10.00 - 11.30  konkurs,
11.30               poczęstunek,
12.00               warsztaty dla uczniów,
13.00               ogłoszenie wyników i podsumowanie konkursu.

***

Wiosną br. w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się uroczysta GALA LAUREATÓW XVI edycji konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista". Z dumą pragniemy Wam donieść, że w tym roku aż dwójka naszych Gimnazjalistów dostąpiła zaszczytu udziału w tym wydarzeniu. Gosia Sykała i Wojtek Dzieżyc odebrali z rąk Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Kuratora Oświaty dyplomy uzyskania tytułu Laureata tego prestiżowego konkursu. Przypomnijmy, że Małgorzata znalazła się wśród dwudziestu najlepszych biologów Dolnego Śląska, zaś Wojtek okazał się być jednym z najlepszych fizyków naszego województwa. WIELKIE GRATULACJE!!!

***

Podczas ostatniej, czternastej Gali Laureatów w pałacu Brunowie, uhonorowano najzdolniejszych uczniów naszego powiatu. Miło nam poinformować, że po raz kolejny nie mieliśmy sobie równych, zdobywając aż 17 nagród za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i artystycznych w roku szkolnym 2015/2016

* * *

Szkolny Związek Sportowy podsumował wyniki współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2015/2016.

Pragniemy poinformować o ogromnym sukcesie Gimnazjum im. Jana Pawła II we Lwówku Śl., które zajęło 2 miejsce na Dolnym Śląsku !!!

To największy sukces tej placówki w jej historii! Warto wspomnieć, że lwóweckie Gimnazjum (przyszła Szkoła Podstawowa Nr 1) jest jedynie szkołą ogólnodostępną z oddziałami sportowymi, a rywalizowało z prawdziwymi, dolnośląskimi potęgami. W ramach tego projektu oceniano i punktowano osiągnięcia niemal 400 gimnazjów!

Dzień Matki

"Mama to osoba, która kocha nas tak bardzo, że czasem nie rozumiemy jej miłości. Mama to osoba, która sprawia, że czujemy się najlepsi... Czujemy, że nie ma lepszych od nas. Mama jest osobą, dla której szczęściem jest nasz uśmiech. I która cierpi, gdy jest nam smutno. Mama jest osobą, która nas wspiera. Mama... Mama jest wszystkim."

Dzień Matki
  • CENNIK WYNAJMU

GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II WE LWÓWKU ŚLĄSKIM

CENNIK WYNAJMU HALI I SALI GIMNASTYCZNEJ

Hala sportowa – 60 zł za godzinę zegarową

Sala gimnastyczna – 40 zł za godzinę zegarową

Uwaga!!! Wynajęcie w/w obiektów jest możliwe od poniedziałku do piątku jedynie w określonych, dostępnych godzinach, po uprzednim zawarciu umowy oraz wniesieniu stosownej opłaty przelewem.

Osoba do kontaktu – Pani Teresa Trzaska, tel. 75 782 47 92 wew.  33